Na torze (140) | Na drodze (96) | W garażu (94) | Wydarzenia (66) | Poza autem (34) | Testy aut (20) | Karting (16) | Testy (14) |

Wygraj bilety na Rajd Polski 2015!

Bilety na Rajd Polski 2015

Do wygrania dwa bilety na tegoroczny, 72. Rajd Polski. Na starcie tej imprezy zjawi się cała rajdowa światowa czołówka WRC.

Jeszcze raz to podkreślę, że w naszym kraju rozgrywana jest runda WRC czyli po szutrowych mazurskich odcinkach specjalnych będzie jechała cała rajdowa światowa czołówka. Czyli jest to niebywała okazja aby móc z bliska zobaczyć jak wygląda to sławetne WRC a zapewniam, że bardzo wygląda. Byłem na ubiegłorocznym rajdzie i właśnie to pierwsze rzuciło mi się w oczy i uszy, że auta WRC bardzo odstają nie tylko pod względem efektywności ale i efektowności przejazdu od pozostałych rajdowych grup.

Do imprezy zgłosiły się 74 załogi, w tym 14 w autach najwyższej grupy WRC. Poza Robertem Kubicą i Maciejem Szczepaniakiem wystartuje jeszcze 7 polskich załóg.

Lista startowa wrc Rajd Polski 2015Wygraj bilety!

Przypominam, że tegoroczny LOTOS 72. Rajd Polski odbędzie się w dniach 2-5 lipca 2015 z bazą w Mikołajkach. Rywalizacja na dobre rozpoczyna się 3. lipca (piątek) kiedy to załogi wyjadą na dłuższe odcinki specjalne.

Do wygrania są dwa bilety (jako komplet) pt. "Rally Pass 4 dni" który w cenniku kosztuje 150 zł i umożliwia:

  • Wejście do wszystkich oficjalnie wyznaczonych stref kibica na Odcinkach Specjalnych Lotos 72. Rajd Polski - we wszystkie dni rajdu (wyłączając Super OS Mikołajki Arena);

  • Wjazd na parkingi przy każdym Punkcie Widokowym;

  • Otrzymanie Identyfikatora Kibica wraz z pamiątkową smyczą Lotos 72. Rajd Polski.

Są to formalnie dwa niezależne bilety ale otrzyma je jedna osoba aby mogła kibicować z osobą towarzyszącą.

Aby otrzymać bilety należy w jakiś sposób, najlepiej poprzez zdjęcie choć niekoniecznie, przekonać mnie abym Tobie je przekazał. Czyli po prostu pokaż jakieś fajne, ciekawe, śmieszne zdjęcia z rajdami, motorsportem, motoryzacją czy szutrem w tle które będzie fajniejsze, ciekawsze czy śmieszniejsze niż przesłane przez pozostałe osoby :) Przy czym też te zdjęcie nie jest tak bezwzględnie wymagane, tak mi po prostu przyszło do głowy, że tym razem niech będą to zdjęcia ale jeżeli chcesz to możesz próbować w inny sposób.

Najlepiej zgłoszenia przesyłać na mój profil na Facebooku: SpalaczBenzyny pod konkursową notką. Przy czym jeżeli ktoś bardzo nie lubi Facebooka to może też przesłać swoje zgłoszenie tutaj w komentarzu albo na adres e-mail. Czas na zgłoszenia jest do niedzieli, 14. czerwca 2015, do godziny 23:59.

* * *

Jeszcze raz podkreślę, że ten rajd to naprawdę impreza z najwyższej półki, ze światową czołówką i jest znakomitą okazją aby z bardzo bliska i na żywo zobaczyć jak wygląda to WRC. Piszę to tak ogólnie, aby wybrać się na ten rajd a nie tylko narzekać, że zamykają nam tory wyścigowe, nie ma gdzie jeździć i w ogóle nic się nie dzieje.

Zachęcam też do rzutu okiem na relacje z ubiegłorocznego Rajdu Polski które pojawiły się na blogu:

Komentarze (0) skocz na koniec

Nie ma w tej chwili żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy!

Napisz komentarz

Autor *

Strona

Komentarz *