Na torze (140) | Na drodze (96) | W garażu (94) | Wydarzenia (66) | Poza autem (34) | Testy aut (20) | Karting (16) | Testy (14) |

Śnieżno-lodowy trening na Torze w Lublinie - 27 styczeń 2013

Trening Driveart na torze w Lublinie 27 styczeń 2013Kolejny śnieżno-lodowy trening na Torze w Lublinie, a powoli idzie ocieplenie więc może jeden z ostatnich? Zamieszczam materiały z tego dnia.

Poniżej nagranie pt. ""Pożegnanie lodowiska na Torze w Lublinie", czyli ostatni trening przed odwilżą ;-)

Co do terminów treningów to są one organizowane i zapowiadane na facebookowym profilu Driveart. Takie większe, weekendowe imprezy z większym wyprzedzaniem, a małe, na tygodniu, odbywające się wieczorami to zwykle z dnia na dzień.

Od kiedy jest lód na torze to takich treningów było już z kilkanaście (jak nie więcej) ale i tak udaje znaleźć się osoby, które są tym faktem zaskoczone. Najfajniejsze są komentarze pod newsami w serwisach regionalnych w stylu: dlaczego nikt mi nie powiedział w sytuacji gdy chyba cały Lublin wie o likwidacji toru i protestach w tej sprawie. No to te protesty były organizowane dlatego, że cały czas na tym torze coś się dzieje, cały czas można jeździć, w zasadzie wszystkie imprezy są kierowane dla amatorów z własnym autem.

Tor jest w śniegu i lodzie, pogoda była dobra, poza 10 stopniami mrozu...

Pogoda treningu na torze w Lublinie 27 styczeń 2013

...moje przypozowanie do zdjęcia...

...nawierzchnia praktycznie na całej długości jest pokryta lodem, jest ślisko i gładko, w zasadzie da się jeździć na łyżwach, więc wszystkie takie poślizgowe wywijasy bardzo łatwo można wykonać, przy niewielkich prędkościach...

...Tomek w Subaru Impreza WRX...

...nagranie dziennikarza MM Lublin...

...i jego galeria zdjęć w materiale pt. Zimowy trening na Torze Lublin (zdjęcia, wideo).

* * *

Audi A5 na treningu na torze w Lublinie 27 styczeń 2013

Subaru Impreza na treningu na torze w Lublinie 27 styczeń 2013

Ford Sierra kombi treningu na torze w Lublinie 27 styczeń 2013

Kabriolet na treningu na torze w Lublinie 27 styczeń 2013

Mercedes na treningu na torze w Lublinie 27 styczeń 2013

* * *

I jeszcze Plejadek za kierownicą A4 ;)

Komentarze (2) skocz na koniec

plejadek, 2013-01-31, 19:53
Oby się nie okazało, że to faktycznie ostatni trening w takich fantastycznych warunkach. Dzięki za możliwość przejechania się A4.
, 2013-02-01, 01:24
@plejadek, myślę, że tej zimy już nie będzie takich warunków ;(
wrzucam Twoją jazdę, nagrania gdy jechałeś za mną takie średnie wyszły, nie widać, że jadę w poślizgu... z tego co ja jechałem Twoim autem to też ciężko poskładać nagranie, ani jednego zderzaka nie urwałem, żadnego dachowania, czy nawet małego dzwonka... ;) obiektyw był też trochę zaparowany, chyba operatorowi kamery były już zimno przy tych 10 stopniach mrozu ;)

Napisz komentarz

Autor *

Strona

Komentarz *